Obilježavanje Međunarodnog dana bijelog štapa

Dana 14. listopada 2016.g. Udruga je obilježila Međunarodnog dana bijelog štapa u prostorijama Udruge slijepih Dubrovačko neretvanske županije prigodnim domjenkom.Pozvali smo predstavnike lokalne uprave, donatore i medije.Predsjednica Rosa Matić pozdravila je nazočne i zahvalila na dolasku a posebno donatorima i ljudima dobre volje koji su nam pomogli u ostvarenju realizacije putovanja u Vukovar.

Predsjednica je i ove godine nazočne upozorila na dugogodišnje probleme slijepih osoba u čitavoj Hrvatskoj.

Problem inkluzivnog dodatka koji je najmanji u Europi, sustavno financiranje udruga koje još uvijek nije regulirano, problem obrazovanja, zapošljavanja kao i problem nepostojanja Centra za rehabilitaciju slijepih.

S poštovanjem.
Predsjednica
Rosa Matić

Misija udruge slijepih Dubrovačko - neretvanske županije

je promicanjem i provedbom antidiskriminacije, jednakih mogućnosti i univerzalnog dizajna pridonijeti afirmaciji slijepih osoba u Dubrovačko - neretvanskoj županiji te u Republici Hrvatskoj.

Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zaboravili ste lozinku? |  Zaboravili ste korisničko ime?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×